יש משחק שנקרא-"מהו הסוד שמתחבא מאחורי"??????

יש משחק שנקרא-"מהו הסוד שמתחבא מאחורי"??????
לא יודעת… אבל מה שאני כן יודעת שבכל מקום שאני נמצאת אני מחפשת את הסוד.!
זאת אני. למה למשל המלצרית כועסת ולא מחייכת… למה…. למה… למה… מאז שאני קטנה.
זאת אני. חיה אלוף. ד"ר לפסיכולוגיה עסקית. בעלת סטודיו לפסיכולוגיה ביפו העתיקה. גם גרה שם. כמו בחול…
2 ילדים. מדהימים. 4 נכדים. מופלאים. והחיים.

אני עם חברהי אליזבט בקפה פול. מוסד ביפו. מקשקשות. אבל לא באמת. הדיבור רציני. רגשי.

, מתחלקת עם אליזבט באנרגיה שנשארה לי מהמופע של שלמה ארצי אתמול בשוני. ומזל שאני מתחלקת באנרגיה כי אם כולה תישאר אצלי אני כנראה אהפוך עולמות . ולא בטוח את אילו שהכי חשוב לשנות…. מופע אדיר. שלמה מבחינתי – בן מחזור שלי. אותה הוויה. אותה היסטוריה. אותה תרבות. הוא היה בלהקת חיל הים. מי ספר אותה אז. מי שנחשב היה בלהקת הנחל! רק מה… מי שנחשב היום, מופיע, ממלא אולמות, כותב, שר, לא צריך פרסומות בטלויזיה, לא צריך חתונות- זה שלמה ארצי. הוא מופיע עם הבן שלו. ולא רק.
אז איך המשחק שאני תמיד משחקת… מה הסוד שמתחבא מאחורי????? ואתמול כל הערב , תוך כדי בירה וריקודים ושירה … שאלתי את עצמי- מה הסוד שלו???
ומצאתי!!!!!! היציבות! היציבות! אמרו עליו… והוא אף פעם לא ענה… העליבו אותו (ספר טלפונים) והוא לא שמע…. פשוט המשיך לאט לאט בהנאה רבה את יצירתו המופלאה של לשיר עם ועבור אנשים. הנגנים לא הלכו ממנו, הילד שלו על הבמה איתו והכי מדהים- הוא היה על הבמה 3 שעות. ורואים שמעבר לזה שהו מקצוען – הוא אוהב כל שניה מהשירה. וטס בין השירים, ומפרגן לנגנים ומתיעץ עם הקהל ומסמן מי עכשיו , אח"כ ובכלל… ורוקד עם העולם. על הבמה, על הרחבה, ,,,, מרגש!
כן. זה המשחק! מה הסוד? יש! מצאתי!!!!! יציבות. ויציבות אינה תרדמה. ויציבות אינה זוגיות ראשונה כל החיים. ויציבות אינה שירה קטנה. יציבות מייצרת פלטפורמה לענקים!!!!!!
ולסיום… עוד משהו קטן ששאלתי על סודות… מה מאחורי הבן שלו על הבמה איתו…. הרי התגרש… ילדים כועסים כשהורים מתגרשים. ומצאתי! הניסוח!!!! היתה לי אישה וזו אמא שלך!!! נגיע לארץ חדשה!
יחסי צבור בתוך המשפחה. דוברות. בלי זה אי אפשר!!!

אז… שישי צהרים. יפו. כרגיל , מלאת אנרגיה, מלאה סודות, ללא כל כך הרבה מריבות קולניות. אליזבט מציעה שניקח עוגת גבינה ואני רוצה להשאיר מקום לנשום. אליזבט צריכה/רוצה את כד הנחושת משבוע שעבר בפשפשים ואני שמכירה את סוד המחירים של יום שישי מציעה לחכות.
שבת שלום.