02

מציאות בלתי רצויה

כל אחד פוגש יום יום מציאות בלתי רצויה.

התגובה אליה היא זו שעושה את ההבדל.

בסדנא זו עם חיה אלוף נדבר על: סוגי התגובות מול מציאות בלתי רצויה, נאבחן את עצמנו, נלמד דפוס של תגובות שיעצימו את חיינו המקצועיים וגם האישיים! בסדנא זו חושפים הנוכחים את מה שנתפס בעיניהם כ"מציאות בלתי רצויה" … מ"בקטנה עד הדברים הגדולים.״ אזי הדבר הראשון שחברי הצוות לומדים לעשות זה למיין. עד כמה ה"קלקול" הוא מקומי או בעל השלכות לטווח ארוך.

עד כמה ה"צרה" שנקלעתי אליה או חוגגת בחיי כרגע היא בלעדית שלי או שייכת לחלק מהתפתחות והתקדמות האדם במהלך החיים. בסדנא נחשפים הנוכחים לפתרונות שונים של אנשי הקבוצה, מציאת מקורות תמיכה ובעיקר למידה מחיה אלוף על שיטה מושכלת להתיחסות, תפקוד מול ועם שימור עמידה לטווחים ארוכים. וכתוספת מחוייכת – לפעמים מציאות בלתי רצויה זו מביאה עימה הזדמנויות!!! בל נשכח. ובעיקר – נשים לב!!

חיה אלוף

 בהדרכת חיה אלוף , Ph.D במדעי ההתנהגות, MBA במנהל עסקים, עם התמחות בפסיכולוגיה עסקית שמח על בקשתכם לטעום מסדנאות והשתלמויות בטעם אחר, בסגנון אחר ובאווירה אחרת.

חיה אלוף יצרה עבורכם חבילת הדרכות בנושאים שיכולים לשפר משמעותית את השגת מטרות הארגון, תפקוד הצוותים , שיתוף הפעולה והאווירה. הסדנאות מעניקות כלים לכל אחד מהמשתתפים הן לפיתוח האישי של עצמו, התקדמותו והשגת מטרותיו האישיות והן ליכולת של הפרט בארגון לשתף פעולה עם מטרות הארגון, להפנים אותם ולפעול בצוות להשגתם.

סגנון ההנחיה של חיה אלוף הינו ייחודי. הקצב הוא מהיר וחד! הנוכחים משתתפים. חושבים. משתפים .יוצרים חדש. מפנימים. מתאמנים. מרגישים. צוחקים. לומדים!!

מעוניינים לשוחח עם חיה אלוף?

03 - 6810460 | 054-4545112​

?רוצים שאנחנו ניצור איתכם קשר

השאירו לנו פרטים ונחזור בהקדם!

סגירת תפריט