01

שחיקה איננה אופציה

באותו מקום הרבה זמן… 

שוחק לעבור ממקום למקום… 

שוחק אז מה לא שוחק?

בסדנא זו עם חיה אלוף נדבר על הסימפטומים לשחיקה, מה מביא אותה אלינו ואיך ניתן לדלג עליה בכל תחומי חיינו! בסדנא משמרת חיה אלוף את אנרגיית הפרט – למרות ועל אף. היחיד לומד שייחודיותו באה לידי ביטוי בהובלת אנשים ולא נגררות. מעצם הצבת הסטנדרטים הגבוהים הנ"ל האדם לומד איך למלא מצברים של עצמו על מנת לשמש כמנוע לשאר. 

החדווה, הרעננות וההישגים של עשיה בדרך זו מפתה כמובן ליישם זאת גם בחיים הפרטיים, בזוגיות, במשפחה ובכל מקום ששיגרה הינה אופציה. לקום כל בוקר מחדש מפסיקה להיות שורה משיר ומתחילה להיות דרך חיים.

חיה אלוף

בהדרכת חיה אלוף , Ph.D במדעי ההתנהגות, MBA במנהל עסקים, עם התמחות בפסיכולוגיה עסקית שמח על בקשתכם לטעום מסדנאות והשתלמויות בטעם אחר, בסגנון אחר ובאווירה אחרת. 

חיה אלוף יצרה עבורכם חבילת הדרכות בנושאים שיכולים לשפר משמעותית את השגת מטרות הארגון, תפקוד הצוותים, שיתוף הפעולה והאווירה. הסדנאות מעניקות כלים לכל אחד מהמשתתפים הן לפיתוח האישי של עצמו, התקדמותו והשגת מטרותיו האישיות והן ליכולת של הפרט בארגון לשתף פעולה עם מטרות הארגון, להפנים אותם ולפעול בצוות להשגתם.

סגנון ההנחיה של חיה אלוף הינו ייחודי. הקצב הוא מהיר וחד! הנוכחים משתתפים. חושבים. משתפים .יוצרים חדש. מפנימים. מתאמנים. מרגישים. צוחקים. לומדים!!

מעוניינים לשוחח עם חיה אלוף?

03 - 6810460 | 054-4545112​

?רוצים שאנחנו ניצור איתכם קשר

השאירו לנו פרטים ונחזור בהקדם!

סגירת תפריט